wtorek, 3 maja 2011

"W. R. NAVIS, Łódź"

"Warsztat Rowerowy NAVIS, Łódź"
- tak z lokalnego patriotyzmu nazwałem swe poczynania przy opjazdach napędzanych siłą ludzkich mięśni. Wygrawerowałem własny emblemat, bo rower bez niego był trochę niekompletny. Producenta wciąż nie znam - zaadoptowałem "sierotkę", widelec i rama pochodzenia nieznanego choć szlachetna, na ładnych mufach. Prawie wszystkie części poszły do wymiany. Oryginalne zostały tylko dzwonek, kierownica, dynamo butelkowe [było tylko dla ozdoby, ale je zdemontuję], bagażnik i hamulec szczękowy z wajchą, i to nie na długo, bo ustąpią miejsca piaście Sturmey-Archer X-FDD. Wróciła piasta tylna, torpedo dreigang z oryginalną wajchą - spisuje się świetnie. Bagażnik szykuje się do wymiany, muszę zrobić nowy.

Sfotografowałem emblemat i przedłużony pasek na błotniku. Widać też osprzęt od torpeda i naklejkę MdR ze spotkania niebieskich po ostatniej Masie.Prawda, że "zeer mooi"? :)

Imprezy cykliczne:
8 V 17:00 Biblioteka Politechniki Łódzkiej - Odjazdowy Bibliotekarz! Lubisz książki i jazdę na rowerze? Dołącz do nas. Masz jakieś niepotrzebne książki? Przekaż je nowym czytelnikom.
14 V 18:00 Pasaż Schillera - Noc Muzeów. Będzie składać się z części oficjalnej [jedziemy na prawach zgromadzenia, tak jak na Masie] i nieoficjalnej.
27 V 18:00 Pasaż Schillera - majowa MK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz